Komunikat nr 08/2022

Komunikat nr 8
z posiedzenia Zarządu Koła Łowieckiego „HUBERT” Siedlce
z dnia
09.12.2022r.

Drogie Koleżanki i drodzy Koledzy:

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia
niosą ze sobą wiele radości
oraz refleksji dotyczących
minionego okresu i planów
na nadchodzący Nowy Rok 2023.
W tych wyjątkowych dniach
Składamy Wam i Waszym rodzinom
najserdeczniejsze życzenia
wiele radości i sukcesów
z podjętych wyzwań.

Życzy Zarząd Koła „Hubert” Siedlce

Posiedzenie Zarządu Koła Łowieckiego „Hubert” Siedlce otworzył Kol. Prezes Jacek
Szałucha i przedstawił program posiedzenia ZK.
W posiedzeniu Zarządu Koła udział wzięli:
Kol. Jacek Szałucha
Kol. Dawid Sudoł
Kol. Wojciech Kinowski
Kol. Andrzej Konopka
Kol. Zbigniew Kurowski
1.Zarząd koła omówił polowanie Hubertowskie, które odbyło się 05.11.2022r. na obwodzie nr 325. Zarząd Koła dziękuje wszystkim tym, którzy brali udział w polowaniu Hubertowskim. Szczególne podziękowania kieruje do Koleżanek i Kolegów, którzy pomogli w przygotowaniu biesiady.
2. Zarządu Koła „HUBERT” Siedlce zapoznał się z otrzymaną petycją, która dotyczy ograniczenia udziału psów w polowaniach indywidualnych jak i zbiorowych. Petycja jest odpowiedzią na rozporządzenie Wojewody mazowieckiego nr 28 z dnia 20.7.2021r. w sprawie zwalczania wścieklizny. W/w petycja została podpisana przez obecnych na zebraniu członków Zarządu Koła i zgodnie z prośbą nadawcy odesłana do Zarządu Okręgowego w Siedlcach jak i do autora petycji.
3. Zarządu Koła „HUBERT” Siedlce przyjął na staż kandydacki Kol. Adama Mirosa i podjął stosowną uchwałę. Opiekunem stażysty został Kol. Andrzej Konopka.
4. Zarząd Koła „HUBERT” Siedlce przystąpił do programu Myśliwska Paczka, przeznaczając na ten cel 500 zł. W/w sprawie została podjęta stosowna uchwała.
5. Polowanie Wigilijne odbędzie się 17.12.2022r. na obwodzie nr 325. Zbiórka o godz. 8 przed „Hubertówką” w Chłopków 55. Jak co roku będziemy polować ze zwyżek. Po zakończonym polowaniu Zarząd Koła zaprasza na uroczystą
Kolację wigilijną, która odbędzie się w naszej nowej stanicy „Hubertówce” w Chłopkowie 55. Korzystając z rozwiązań z poprzednich lat, Zarząd Koła zwraca się do Koleżanek i Kolegów z prośbą o pomoc w przygotowaniu biesiady. W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy kontaktować się z Kol. Jackiem Szałuchą.

Sekretarz
Andrzej Konopka

Dodaj komentarz