Aktualności
Medal Zasługi dla Łowiectwa Siedleckiego

Medal Zasługi dla Łowiectwa Siedleckiego

W dniu 26.05.2024r. na XVI Majówce Myśliwskiej w Woli Gułowskiej nasze Koło Łowieckie Hubert Siedlce zostało odznaczone przez Okręgową Kapitułę Odznaczeń Łowieckich PZŁ w Siedlcach Medalem Zasługi Dla Łowiectwa Siedleckiego.

Wspomnianym wcześniej medalem za zaangażowanie w promocję i rozwój łowiectwa w Siedleckiej Krainie Św. Huberta i nie tylko, zostali odznaczeni koledzy z naszego Koła. Przyznane przez Kapitułę medale zostały wręczone tym Kolegom, którzy byli obecni na XVI Majówce Myśliwskiej w Woli Gułowskiej. Pozostałym wyróżnionym, medale zostaną wręczone przy najbliższych uroczystościach.

Serdecznie gratulujemy!

Podziękowania należą się wszystkim koleżankom i kolegom z naszego Koła i wszystkim sympatykom Łowiectwa, to też jest Wasza zasługa.

Na chwałę polskiego łowiectwa.

Darz Bór

Dodaj komentarz