Aktualności
Myśliwska paczka

Myśliwska paczka

Drogie Koleżanki i drodzy Koledzy oraz wszyscy nasi przyjaciele. Od kilku lat Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego przy współpracy z Zarządami Okręgowymi jest organizatorem akcji Myśliwska Paczka. Z każdym rokiem do tej jakże szlachetnej akcji przyłącza się coraz więcej kół łowieckich oraz sympatyków łowiectwa.

Nasze Koło Łowieckie Hubert Siedlce kolejny już raz bierze udział w tej szlachetnej akcji. W tym roku ze względu na bardzo dużą ilość pracy, św. Mikołaj z prezentem dla Państwowego Domu Dziecka „Dom nad Liwcem” w Kisielanach wysłał swoją delegację, łowczego naszego Koła kolegę Dawid Sudoł, sekretarza Koła Andrzej Konopka wraz z synem Feliks Konopka.

Na koniec naszej wizyty w Domu nad Liwcem, od dzieci i opiekunów dostaliśmy śliczny stroik i przepiękną kartkę świąteczną z życzeniami, która została wykonana przez dzieci z domu dziecka.

Serdecznie dziękujemy za bardzo ciepłe przyjęcie delegacji św. Mikołaja, przepiękny stroik świąteczny i kartkę z życzeniami.

Drogie dzieci życzymy Wam i Waszym opiekunom wszystkiego co najlepsze, żeby spełniły się Wasze marzenia, a nadchodzący Nowy Rok był pełen sukcesów i radości.

W imieniu wszystkich członków naszego Koła Łowieckiego Hubert Siedlce.

Sekretarz
Andrzej Konopka

Dodaj komentarz